‹ Terug

Kruiser arrangement voor 4 personen

Inclusief vaarcursus

Van vrijdagmiddag 15.00 uur tot maandagochtend 9.00 uur

Aangeboden door:

Nautica Yacht Charter

Mountainbike arrangement voor 10 personen

Haal meer uit je mountainbike.

Spijker je techniek bij.

Een prachtig teamuitje

Inclusief lunch

Aangeboden door:

Kramer Fietsservice Appelscha

VIP Arrangement Martin Garrix voor 2 personen

Meet & Greet

Kijkje Backstage

Op het Amsterdam Dance Event

Uit je bol op de beats van Martin Garrix.

Vrijdag 19 oktober in de Rai (18+) of zaterdag 20 oktober (alle leeftijden).

Aangeboden door:

Martin Garrix

Us Mem

Prachtig kunstwerk voor uw entree

Een oorspronkelijk kunststuk uit de collectie van het Fries Museum

Aangekocht door Bert Middelkoop

Door hem geschonken aan Ronald McDonald Huis Friesland

Peter Vogel Goochelshow voor maximaal 30 personen

Een spetterende goochelshow

Zeer geschikt voor uw personeelsavond

Of juist bij u thuis…….

Aangeboden door:

Dutch Magic in samenwerking met Peter Vogel

Vliegen in de Dutch Hawker Hunter

Laat je droom uitkomen en vlieg mee in deze supersonische straaljager

Aangeboden door:

de Dutch Hawker Hunter Association

VIP Marine Arrangement voor 12 personen

Inclusief hapje en drankje in de officiersmess

En de vermaarde “Blauwe hap”

Aangeboden door:

Koninklijke Marine

Schilderij van Bonny Dijkstra

Bonny Dijkstra (1970) is geboren in Leeuwarden en heeft vanaf zijn jeugd een fascinatie gehad voor kunst. Hij werkt met acrylverf op doek maar ook op andere ondergronden. Zo is in Leeuwarden een groot kunstwerk zichtbaar onder de vrouwenpoort brug, zijn de zeilen van het Leeuwarder Skûtsje voorzien van kleur en is een damwand beschilderd in opdracht van Rijkswaterstaat. Inspiratiebronnen zijn o.a. Picasso, de Kooning en Jean-Michel Basquiat. De stijl valt te omschrijven als kleurrijk abstract en daarbij ook het constructivisme. Kleur brengen in het leven is het motto.

Zeildag op de Tjalk “De Dankbaarheid” voor 10 personen

Inclusief catering

Aangeboden door:

Sigma Coatings

Van Helden Travel: exclusief arrangement

Van Helden Travel: Meer dan 40 jaar ervaring in topclass reizen op maat.

Voor de fijnproever

Een hele bijzondere reisbestemming

Waarheen? We houden de spanning er nog even in

Tijdens de Regatta krijgt u alle informatie over dit zeer speciale veilingkavel

Cursus Exlusive Grill Weber Academy voor 2 personen

Aangeboden door:

Reitse Lekker Ite en Lokaal 55 Sneek

Bezoek aan de Zeehondenbank met Watertaxi de Bazuin

Vanaf Harlingen halverwege de eilanden Terschelling en Vlieland

Naar de zeehondenbank

Een prachtig boottocht arrangement voor uw kinder- familie- of personeelsfeest

Arrangement voor 10 personen

Duur: 1 uur

Aangeboden door:

Watertaxi de Bazuin